Kraunasi...

Atliekų išvežimo grafikai

Šiaulių miesto gyventojams:  INDIVIDUALIŲ VALDŲ GYVENTOJŲ DĖMESIUI !
Komunalinių atliekų surinkimo konteineriai nurodytą vežimo dieną turi būti pastatyti už privačių namų valdų ribos nuo 7:00 val. ryto į tokią vietą, prie kurios laisvai galėtų privažiuoti paslaugos teikėjas su spec. transporto priemone.
Dėl techninių gedimų neaptarnautą konteinerį, prašome gyventojų palikti jį sekančios dienos rytui.


AB "Specializuotas transportas"
Administracija


Radviliškio rajono gyventojams:

DĖMESIO !  NUO KOVO 28 D. KEIČIASI ATLIEKŲ SURINKIMO GRAFIKAS
Atliekos bus renkamos su pažangiomis  3-jų sekcijų šiukšliavežėm (EURO 6), kurios vienu metu aptarnaus VISŲ rūšių konteinerius. Jose įmontuoti inovatyvūs bunkeriai su pertvaromis, leidžiantys vienu metu surinkti trijų rūšių išrūšiuotas atliekas: buitines ir antriniam perdirbimui skirtas stiklo, popieriaus, plastiko atliekas.

RADVILIŠKIO MIESTO ir RAJONO KONTEINERIŲ APTARNAVIMO GRAFIKAS NUO KOVO 28 D. ( ŽIŪRĖTI ČIA) 

Pagal šį grafiką buitinių atliekų konteineriai bus surenkami kas antra savaitė, antrinių žaliavų konteineriai - kas ketvirta savaitė.
Individualūs konteineriai tuštinami nuo 7.00 iki 22.00 val. Konteineriai tuštinimo dieną iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas. Jeigu konteineriai tuštinimo dieną į nurodytas vietas neišstumti, atliekos surenkamos kitą pagal grafiką nustatytą dieną.

Dėl kilusių nesklandumų (blogų oro sąlygų, didelių atliekų kiekių, transporto gedimo), gali vėluoti atliekų surinkimas, todėl labai prašome gyventojus palikti konteinerius prie važiuojamos dalies, iki jie bus ištuštinti. Tuo metu atliekas kaupkite atliekų maišuose, vežimo dieną jie bus paimti kartu su kitomis atliekomis. 

Didelių gabaritų (baldai, padangos, langai, durys, kilimai ir kt.), statybinės, pavojingos atliekos privalo būti pristatomos į artimiausią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, o ne paliekamos prie konteinerių. Aikštelėse atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai. Stambiagabaričių aikštelės adresas: Žironų km., Aukštelkų sen., Radviliškio raj.

Iš juridinių asmenų mišrios komunalinės atliekos surenkamos atsižvelgiant į tai, kaip aptarnaujami kiti atliekų turėtojai, esantys toje aptarnavimo zonoje. Dėl tikslesnės informacijos, ar tuo atveju kai atliekos netelpa į turimus konteinerius kreiptis į UAB "Komunalinių įmonių kombinatas", NEMOKAMA LINIJA – TEL. 8 (800) 53533.
Įmonės, kurių ūkinėje komercinėje veikloje susidaro gamybos atliekos, privalo jas atskirti susidarymo vietoje, nemaišant su komunalinėmis atliekomis, ir pristatyti į šių atliekų tvarkymo vietas.
Įmonės gali pačios gamybines atliekas pristatyti sutvarkymui arba pagal pasirašytas sutartis šias atliekas surenka ir sutvarkymui pristato pasirinktas atliekų tvarkytojas.

 
UAB "Komunalinių įmonių kombinatas"
Administracija

 

DĖL REORGANIZAVIMO PROCEDŪRŲ UŽBAIGIMO
Informuojame, kad 2016-11-17 užbaigtos UAB „Komunalinių įmonių kombinatas“ ir Uždarosios akcinės bendrovės „Specializuotas transportas“ reorganizavimo procedūros, kurių metu UAB „Komunalinių įmonių kombinatas“ buvo prijungta prie Uždarosios akcinės bendrovės „Specializuotas transportas“. Po reorganizavimo UAB „Komunalinių įmonių kombinatas“ kaip juridinis asmuo baigė savo veiklą ir artimiausiu metu bus išregistruota, o Uždaroji akcinė bendrovė „Specializuotas transportas“ tęsia savo (įskaitant ir UAB „Komunalinių įmonių kombinatas“) veiklą nauju pavadinimu – UAB „Ecoservice projektai“.
UAB „Ecoservice projektai“ perėmė visas UAB „Komunalinių įmonių kombinatas“ turėtas teises, pareigas, įsipareigojimus, turėtą patirtį (įskaitant, bet neapsiribojant, ir sutarčių vykdymą).
Informuojame, kad UAB „Ecoservice projektai“ juridinio asmens kodas ir visi kiti rekvizitai išlieka tokie patys, kaip ir buvę Uždarosios akcinės bendrovės „Specializuotas transportas“.
UAB „Ecoservice projektai“ duomenys: juridinio asmens kodas  144128180, registruotos buveinės adresas Pramonės g. 8, 78149 Šiauliai,   PVM mokėtojo kodas LT441281811, bankas - Nordea Bank AB, Lietuvos skyrius, atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT977180000002467480, tel. Nr.  8 800 53533, faksas 8 41 552 668, elektroninio pašto adresas projektai@ecoservice.lt , internetinio tinklalapio adresas  www.ecoservice.lt .
Tikimės tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo.
 
Pagarbiai,
Generalinis direktorius                                                                                                                               Andrejus Barinovas Plačiau